...=[...może to wszystko tak musi być? Może każda rzecz w życiu jaka nam sie przytrafia ma jakieś powody, swój sens i cel?...
Sens który zrozumiemy dopiero po czasie...gdy już wszystko minie i będziemy mysleć calkiem inaczej niż w tej chwili...w tej i jeszcze innych...bo ja już nie wiem nic...=[...przy okazji tylko ranię innych...tak! RANIE!...jakby ktoś zachowywał w stosunku do mnie to już dawno bym go olała...oj bardzo dawno...jednak...wiesz cio? Ty nawet nie wiesz jak bardzo Cię podziwiam...nie wiesz i najprawdopodobniej nigdy nie bedziesz wiedział...bo przecież nikt nie wie co czuja druga osoba...ehhh...a czasami mogłoby być tak fajnie gdybyśmy wiedzieli...ale to akurat teraz nie jest mój problem...
"...dobrze widzi się tylko sercem..."...to dlaczego ciągle mam wątpliwości?...=[

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.07.2005 :: 12:20 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

wader

Gosiaczku :D Wybierzesz tego jednego, czas pokaże, więc jakoś to bedzie. Pamietaj że zawsze amsz mnie :P
01.07.2005 :: 09:47 :: 195.136.67.222

TaMiCzKa =D

Siemanko Serdecznie zapraszma na mojego bloga na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl i skomentuj nocie... a ja napewno odwdziecze sie tym samym.. Buziaki :***

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl