Koffam Was wszystkich!
Ta notką...pierwsza od dłuższego czasu pisana...wcześniej były obrazki...będzie skierowana dla mojej kochanej klasy.
Pamiętam, że zawsze mówiłam, że moja klasa- była 6B jest super klasą...to było nic w porównaniu mojej obecnej klasy...
jasne jest chyba, że niektórych lubię bardziej, niektórych mniej ale lubie wszystkich na swój sposób...pamiętam jak kiedys, dawniej niecierpiałam pewnych osób...z byłej 6A...heh co to były za czasy....wieczne krzywe spojrzenia...same wspomnienie na głos o przeciwnej klasie wywoływał wstręt...nie wspominając już wstrętu klasy 6A do mojej gdy przejeła nas ta sama wychowawczyni...mnie samej na początQ to nie odpowiadało kompletnie...tamta klasa zawsze wydawała mi sie klasą do której chodzą same nadziane bufony z którymi nie ma o czym pogadać...jednak jak bardzo się myliłam...oceniła wszystkich po wygladzie...zachowaniu o którym tak naprawde nie miałam większego pojęcia...z reszta nie tylko ja byłam takiego zdania o nich- z resztą oni o nas też mieli wyrobione zdanie...przypuszczam, że nie zbyt miłe...
Jak przejęła nas nowa wychowawczyni byliśmy przy końcu 5 klasy podstwawówki...no i tak sie zaczeło nasze wspólne poznawanie się...
mimo, iż wcześniej wydawało mi się to nie możliwe...stało się...udało się nas pogodzić...byliśmy na wspólnej wycieczce 5 dniowej...mieliśmy wspaniałe dyskoteki które wspominam najlepiej w moim życiu...(jest powód)no i tak sie skończyło...skończyła się podstawówka...zaczeło gimnazjum...pewnie połowa z nas modliła się zeby nas połączyli...i udało sie!!!!
Jak ja sie cieszyłam...ja was kocham
Olu, Cynthio, Kasiu, Iwonko, Blandziu, Marciu, Oskuś, Basiu, Aniu, Madziu, Pati, Martynko, Izka, Kubuś, Artek, Adam, Matiz, Nicuś, Daniel, Filip no i inni....dziekuje ze jesteście...nie wiem co bym bez was zrobiła...dziekuje ze codziennie rano mogę was widzieć...mogę sie wyżalić...pośmiać...powkurzać
THX;*;*;*


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2005 :: 19:02 :: wiezowiec.czechowice.net.pl

i ja cie słoneczko, też tak jak blandzia (sorki jeżeli przekręciłem ksywke) kocham (razem z cała bandą kolonijną, of course ) i pammiętaj--> dyskoteki kolonijne i tak są najlepsze :-D

23.02.2005 :: 16:22 :: gigant2.artvox.pl

Luk4s

Pozdrowionka dla Ciebie Gosiu... fajnie że masz taką zajebistą klase
[ czego nie mogę powiedziec o mojej ] Papa .. super wpisik ..heh... fana z Ciebie dzieFcynka [ chciałbym mieć taką w klasie ]

22.02.2005 :: 19:10 :: 62.233.185.34

blandzia

My CIe Gosiu tez koffamy, naprawde bardzo i nie wyobrazamy sobie klasy bez Ciebie. Każdego lubimy inaczej, ale bez kogokolwiek z was ta klasa nie bylaby taka jaka jest. Bardzo mi przykro, ale wydaje mi sie ze niektore osoby zostana... ehh to juz nie bedzie ta sama kasa, ale mam nadzieje ze sie uda, i ze wszyscy bedziemy klasa do konca, i ze po 3 gimnazjum nadal bedziemy sie spotykac, wszyscy razem. Mam nadzieje ze te 3 lata beda wspaniale, jak to polrocze. Mie szukajmy zlych rzeczy i cieszmy sie dobrymi koffana klaso 1a....
22.02.2005 :: 19:03 :: 62.233.185.34

blandzia

My CIe Gosiu tez koffamy, naprawde bardzo i nie wyobrazamy sobie klasy bez Ciebie. Każdego lubimy inaczej, ale bez kogokolwiek z was ta klasa nie bylaby taka jaka jest. Bardzo mi przykro, ale wydaje mi sie ze niektore osoby zostana... ehh to juz nie bedzie ta sama kasa, ale mam nadzieje ze sie uda, i ze wszyscy bedziemy klasa do konca, i ze po 3 gimnazjum nadal bedziemy sie spotykac, wszyscy razem. Mam nadzieje ze te 3 lata beda wspaniale, jak to polrocze. Mie szukajmy zlych rzeczy i cieszmy sie dobrymi koffana klaso 1a....
22.02.2005 :: 18:07 :: cau17.neoplus.adsl.tpnet.pl

trampek

Thx z wyruznienie. Wiesz chyba nikt kto mial z tym kontakt nie zapomni jak kiedys te dwie klasy sie nienawidzily a teraz.....jakby nas tak mieli rozdzielic to nie wiem co bym zrobila przeciez my teraz jestesmy caloscią prawda??? Przynajmniej tak mi sie wydaje.... no ale ja tez bardzo sie ciesze ze mam pare osob ktore mam nadzieje mnie lubia i tez dziekuje ze jestes

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl