Siemanko!!!
Wczoraj Miałam występy- nie poszło nam zbyt dobrze ale za to było bardzo fajnie;]
Nowe dziewczyny pierwszy raz tańczyły same bez nas
I poszło im rewelacyjnie;]
No wiecie...myśmy zawsze jakieś błędy widziały bo znamy ten układ na wylot ale inny z pewnością tego nie zauwazyli...
I znóff mamy fotki z INPULSEM SIEMIANOWICE oraz tym razem z jakąś drużyną z MYSŁOWIC.
Aha! Meczyk zakończył się remisem 3:3...
Nasz zespolik będzie miał stronke internetową...jak owa juz będzie gotowa zamieszczę ją w linkach;];]

9 i 10 kwietnia mamy mistrzostwa!!!!
Już się boje...ciekawe czy tym razem coś zajmieny???
Tylko jedno co mnie smuci to to ze w naszym składzie jest tylko 8 osób...ale może sie to zmieni...może....chciałabym bardzo...zeby chodzić było z 10 osób...to tylko o 2 więcej ale juz coś...
A te nowe dzieffczynki będą w innej drużynie...trzeba teraz tylko wymyśleć jeszcze jakby się mogły nazywać...przypominam ze chodzi tu o zespół cheerleaders...a mój nazywa się KRYPTON


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.01.2005 :: 14:40 :: bam248.neoplus.adsl.tpnet.pl

www.alaaa91.blo

Hej masz spox bloga ja też miałam kiedyś bloga na talku a teraz ma na onecie i cię tam serdecznie zaraszam www.alaaa91.blog.onet.pl
22.01.2005 :: 11:47 :: fojt.wnc.katowice.pl

werisa91

Ale żeś sie Wader rozpisał;)
22.01.2005 :: 11:01 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

Heh komu sie chce te glupie konkursy robić, nagrodą są gify... a ja se gify sam moge znaleźć! jest taka magiczna strona www.google.pl, i tam jest wszystko, i nagroda sa jeszcze komentarze, ale po co takie naciagane komentarze? Komentarze powinny być do notki a nie jakieś tam głupoty, Pozdro! :D
21.01.2005 :: 20:38 :: all229.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabi1995

zglos sie do konkursu!!!masz duze szanse
Zapraszam serdecznie!!!
www.gabi1995.talk.pl


19.01.2005 :: 16:06 :: alo181.neoplus.adsl.tpnet.pl

gabrysiaaaa

cze zglos sie do konkursu na ,,naj bloga roku 2005'masz duze szanse

PZDR.Gabrysiaaaa
www.gabrysiaaaa.talk.pl
17.01.2005 :: 19:13 :: avv113.neoplus.adsl.tpnet.pl

tygrysek

otwarto kacik zlamanych serc... wejdz...warto
tygrysek.talk.pl
17.01.2005 :: 18:47 :: cicha.netia.piekary.net

aga

hey fajny blog :) duzo sie zmienilo ale nie dziwie sie bo dawno mnie nie bylo :P fajny szabloniq wpadnij kiedys do mnie Pozdro! AgA http://aga-z.eblog.pl

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl