Wczorajszy dzionek był do wieczora bardzo dobry...jak zawsze byłąm dobrej myśli...aż tu nagle...tak się cezgoś dowiedziałam...Boże...jak ja sie rozryczałam...Blandziu wiesz o co chodzi...;(;(
Dlaczego nigdy nic mi sie nie udaje??? Dlaczego????????????????????
Jakoś nie potrafię sama sobie odpowiedzieć na to pytanie......
Może to bardzo głupie, debilne i nie wiem jeszcze jakie, ale...ja mam nadzieje...mam i będę miała...kiedyś mówiłam BĘDZIE GOOD..ciekawe czy teraz też to będzie prawdą...?
Potem znóff dowiedziałam się czegoś co mi podtrzymuje ta nadzieje...i teraz żyję tym co mi ktoś powiedział...nie wiem juz co mam sobie myśleć...odpuścić czy czekać???
Ale ja byłam głupia...jakbym jakiś roczek temu powiedziała coś innego w tej chwili najprawdopodobniej byłabym teraz szcześliwą dziewczyną...a tak??? A wszystko, że nie byłam pewna...wszytsko przez to ze sie bałam...;(;( Bałam powiedzieć, ze ktoś mi igra z uczuciami, że mi na kimś zależy...no to mam...
Kurde...załamać sie to mało...czy ja naprawde jetsem jakąś brzydotą na którą spojrzeć nie można...????
Bo juz mi sie tak czasem wydaje...;/;/
Tak bardzo bym chciała cofnąć czas...tak bardzo...powiedzieć na to pytanie:...TAKK...ale się bałam..bałam reakcji innych...
Teraz to wszytsko sa już tylko ....NIESPEŁNIONE MARZENIA...;(


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl