Własnie mi gygy wywaliło...;(...ehhh...;/;/
Będę płakać;(;(no ale cóż...może zaraz wskoczy...może...a może jest szerokie i głębokie jak to sie móffi;)
Oska...masz racje że mam dobry humorek bo idziemy do kina jutro...ale to jest jeden z kilku powodóff mojego fjnego humorku:
1. Idziemy do kina
2. Jestem wyspana
3. Przestałam sie przejmować byle czym (ciekawe na jak długo???)
4. W szkole było całkiem całkiem przyjemnie...;]
Ale mi sie dzisiaj śmiać rano kciało przed fizą...oj lol...
było jedno zadanko i każdy miał innym sposobem rozwiązene (nawet sprzeczne ze sobą) a najlepsze bo wszytscy mieliśmy te same wyniki...a jeszcze lepsze jest to, że zaden z nas nie miał tego rozwiązenie w poprawny sposób...;]
Dzisiaj wystawialiśmy sobie ocenki z fizy...tak, tak...wystawialiśmy bo babka ma taki sposób, że to my prpopnujemy sobie ocenke na koniec...no to ja se zaproponowałam dobry+ no i mam...kto wie czy jakbym se nie powiedziała 5- czy bym jej nie miała ale kichać to...;]
I tak dobrze;)
Hymmm...jutro na Troje idziemy...jeszcze nie widziałam tego filmu bo nie kciałam oglądać bo wiedziałąm ze na to pójdziemy...a wam podobał sie ten filmik???
Z tego co słyszałam to zdania sa podzielone...pożyjemy zobaczymy...;]
Na koniec wypadało by dać jeszcze pozdróffka dla:
BlAnDzi
KaLuNi
MaRtY
IwY
OsKi
ArTuRa
KuBy
KuBuSia
SiArZaStEgo
MaDzi
LeBiOdY
AdAmA
MiChAłA
PiGi'ego

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
06.01.2005 :: 15:37 :: uf78.internetdsl.tpnet.pl

Wader

THX za pozdrówka i nawzajem. a o filmie powiem to że mi sie bardzo podobał :] Tylko szkoda że sceny walki były tak krótki ;/ A my (3a ) jutro jedziemy do kina :D Na film

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl