21.12.2004 :: 18:30
Coś pstatnio nie za dużo pisze tych notek... chcecie żebym pisała ich więcej czy nie?? Bo coś ostatnio mam coraz mniej komentkóff;/;/;( Dlaczego??? Przecież się tak staram;] Powiedzcie mi o czym mogłabym pisać zeby was to zaineresowało, co chcielibyście usłyszeć?? Takie poprostu dobre, koleżeńskie rady!!!! Rozumiecie no nie?? **************************************************************** Teraz kilka słówke co u mnie ciekawego: Jutro mam 3 lekcje i potem 2 to wigilia klasowa;] Miał być jutro sprawdzian z polskiego (babka chyba na główkę upadła), ale oczywiście kochana Gosiunia (oczywiście chodzi o mnie) poszła do pani i ładnie poprasiła żeby przełożyła sprawdzian na po świętach..i sie udało;] Jak sie ciesze...przynajmniej teraz nie musze zakówać tylko pisać tą notkę;) Przez święta musze uczyć się mapki afryki...(bo mi sie chce;/) Ale DAMY RADĘ i jak ja to mówie BĘDZIE GOOD BO MUSI BYĆ;) Ludziska właźcie na gygy!!!!!! Bo mi sie nudzi! O właśnie! A wy kochani blogowicze może byście mi tak podali w komach wasze nr. gygy i byśmy sobie poklikali na realu? Odezwę sie na 100!!!!!! No to jak?? Czekam na numerki;) Papapa;*;*;*;* Gorącze pożdro: - Blandzia - Trampek - Oska - Kalunia - i innych;)