18.12.2004 :: 13:23
Helo wam ziomki!;) Praktycznie to miałabym wam dozu do napisania ale mam mało czasu;( No ale napisze to w skrócie! Na występach było odczepiście!!! Wyszło nam super i bardzo się podobałyśmy !!! Nie odbyło się również bez żadnej zbednej wpadki...;) Blandzia otworzyła gaśnice przez przypadek...lol! Wszyscy sie zaczeli dusić ale kij z tym! Ogólnie było bardzo, bardzo fajnie;];] I co najważniejsze ten mecz był transmitowany w TV!!! TZN. był wczoraj ale jest i dzisiaj na TELE5 o 17.05...jak chcecie sobie nas zobaczyć to wbijajcie na ten programik;];] Oczywiście za duzo nas tam nie pokazuja ale...zawsze coś;] Na strpce siemianowice też pisze o nas...www.siemianowice.pl Wczoraj miałam znów wystepy w szkole bo przychodziły do naszej budy dziecie z MOPS-u...i bardze sie im podobałyśmy choć tak naprawde wyszło nam to wszytsko koszmarnie...(to chyba mało powiedziane;]) Dzisiaj ide na urodzinki do koleżanki;] Wyjażdżam o 16 bo ide jeszcze do Marci i z nia idziemy razem do Klaudi bo ja tam nie wiem dokładnie gdzie ona mieszka;]Mam nadzieje ze bedzie fajnie;] Musze kończyć! Papapa!!