05.12.2004 :: 15:09
Już jutro mikołaj...hihi...ciekawe co dostane??? Chciałabym nową klawiaturke do kompa taką z płaskimi klawiszami...ah...jak mi sie na takiej supcio pisze!!;) Mam na iczku też taki zestwa 5-ciu głośnikóff do kompa;, golfik i kase;) Naprawde nie wiedziałam co chciałam dostać...praktycznie to wszytsko juz mam...komóre, wieże, telewizor, komputer;)(ciekawe jakbym pisała tą notke jakbym kompa nie miała?), zwierze...;] Wczoraj byłam na tych występach...ale było zarąbiście!!! Tyle emocji (pozytywnych oczywiście) i radości. INPULS Siemianowice wygrał z Wrocławiem 6:3...chociaż było bardzo cięzko na początku...Inpuls przez dwie minuty grał w osłabieniu o jednego zawodnika bo ten prowadził dyskusje z przeciwnikiem, strzelił samobója a i tak wygrali...;];] Tak z meczu na mecz bardziej przywiązujemy sie do tej druzyny;) Jesteśmy całym serduchem za nimi;) Paczeliście wczoraj na wybory miss 2004?? Nasza była w finałowej pięteczce. Moim zdaniem to wielki sukces bo biorac pod uwage lata wcześniejsze odpadały od razu. A i sama dziewczyna było badzo bardzo ładna. Moim zdaniem z tej 5 była najładniejsza no ale cóz...;);) BRAVO dla niej!!!!;)