04.12.2004 :: 13:47
Hejo wam! Dawno nie pisałam...ale to wszystko ze nie miałam czasu...;/ Oj dużo sie działo, duzo!!! Zacznijmy od tego że od jakiś 3 tygodni totalnie mi wali na mózg...kompletnie...gadam jakieś głupoty, z wszystkiego sie ryje...hih...ciekawe....może to początek jakiejś groźnej choroby...hihihi!!!!!!!!!! Tylko jakiej??;> Dostałam pierwszą tróje w tym roku szkolnym...z chemi;) W szkole w ogóle jaja na maxa!! Tylko jednej rzeczy sie boje...od poniedziałku mamy fize z p. Saferną...buuu;( Mówią że jest cholernie wymagająca, ale potrafi nauczyć a to najważniejsze...zobaczymy w poniedziałek... Mam tez sprawdzian z gegry w poniedziałek...ciekawe jak mi pójdzie...? O 5 lece na występy...eehh...teraz to my co chwilke mamy jakieś występy! Ale przecież to o to chodzi no nie?? A juz mam pełne gacie przed 16 grudnia...mamy występy na międzynarodowym (gra Polska- Węgry) w piłce nożnej halowej (tak to sie chyba nazywa) Juz sie boje!!!!!!!!!!! Ale my do przodu idziemy...o kurcze;) Ale teraz najważniejsze są mistrostwa! W zeszłym roku miałysmy wicemistrostwo Polski ciekawe jak pójdzie tym razem;] Kurczem...teraz prawie wszystkie dzieffcyny z mojej klasy maja chłopaka a ja nie!!!!!!!!! Tak jest zawsze...one mają a ja nie!!;( Co ja jakiś ułom jestem czy coś!! Chyba...;( No ale dosyc rozczulania sie nad sobą...muszem sie troszke postarać... PS. Trzymajcie za mnie kciuki na występach!!!