27.11.2004 :: 12:52
Oj oj oj...dawno tu nic nie pisałam;/ Ale teraz postaram sie to nadrobić;D No to zaczynam... W szkole nawet spoko...był sprawdzian z maty...ehh...nie poszło mi zbyt dobrze ale licze na 4...sprawdzian z angola- prościzna...zrobiłam tez zadanko na 6 wiec moze, moze...;> W poniedziałek miał byc sprawdzian z gegry i kartkówka z niemieckiego...i zgadnijcie co sie stało? Odpadła nam i gegra i niemiecki...nie no..głupi ma zawsze szczęście;) Wczoraj miałam dyske szkolną...już 4 w tym roku szkolnym;) Nasza klasa czyli 1A ją organizowała...mielismy supcio sprzęciol tylko chłopaki jakoś nie bardzo umieli sie zgrać co do muzyki...no ale i tak uważam ze była to najlepsza dyska z tych wszystkich;] A wy jak uwazacie??? Przez ten tydzień co był miałam taki seperowy humorek ze sie nie mówi...cały czas mi głupoty w głowie;) Ehhh...juz snieg spadł...i oczywiscie musimy uwazać zeby nas chłopaki nie natarli....;/ Wczoraj miałysmy wf z 3 klasą ale jaką to nie wiem...no oczywiście gimnazjum;D Gralismy z nimi w siate. O ciup...źle mi nie szło tylko ze bym dostała takiego pożądnego kopniaka w łeb przez przypadek od takiego jednego kolesia...hih...! W czwartek był konkurs z religi...na pytania wyboru umiała odpowiedzieć na wszytskie gorzej było z otwartymi;/ no ale od czego ma sie kolegóff? Matiz z Adamem nam pomogli;) I napisałam wszytsko ale musiałam sie gdzies pomylić bo nie przeszłam dalej, ale tonet i dobrze bo szczerze mówiąc to mi sie nie chce;] Teraz szykuje sie konqrsik z niemcola...heh...tez sie zapisałam, a ja nie lubie niemca ale to sie wytnie;D Na konkurs z infy tez prace zrobiłam i sie pani podobała tak więc loozik...moze jakaś szósteczka wpadnie???? Kurdem na stycznia nie wiem którego mam mapke afryki a jeszcze nie dawno zdawałam mape ameryk...buu...boje sie!! Ale to i tak mi nie zepsuje mojego świetnego humorku... W środe mam iść do Blandy nauczyć ją krokóff naszych układów. W czwartek mam występy w budzie na jakimś czymś nawet nie wiem co to. A za dwa tygodnie na hali zbornej w Michałkowicach...eehh...podoba mi sie to...tak duzo występóff;) ;];]