Oj oj oj...dawno tu nic nie pisałam;/
Ale teraz postaram sie to nadrobić;D
No to zaczynam...
W szkole nawet spoko...był sprawdzian z maty...ehh...nie poszło mi zbyt dobrze ale licze na 4...sprawdzian z angola- prościzna...zrobiłam tez zadanko na 6 wiec moze, moze...;>
W poniedziałek miał byc sprawdzian z gegry i kartkówka z niemieckiego...i zgadnijcie co sie stało? Odpadła nam i gegra i niemiecki...nie no..głupi ma zawsze szczęście;)
Wczoraj miałam dyske szkolną...już 4 w tym roku szkolnym;)
Nasza klasa czyli 1A ją organizowała...mielismy supcio sprzęciol tylko chłopaki jakoś nie bardzo umieli sie zgrać co do muzyki...no ale i tak uważam ze była to najlepsza dyska z tych wszystkich;]
A wy jak uwazacie???
Przez ten tydzień co był miałam taki seperowy humorek ze sie nie mówi...cały czas mi głupoty w głowie;)
Ehhh...juz snieg spadł...i oczywiscie musimy uwazać zeby nas chłopaki nie natarli....;/
Wczoraj miałysmy wf z 3 klasą ale jaką to nie wiem...no oczywiście gimnazjum;D
Gralismy z nimi w siate. O ciup...źle mi nie szło tylko ze bym dostała takiego pożądnego kopniaka w łeb przez przypadek od takiego jednego kolesia...hih...!
W czwartek był konkurs z religi...na pytania wyboru umiała odpowiedzieć na wszytskie gorzej było z otwartymi;/ no ale od czego ma sie kolegóff?
Matiz z Adamem nam pomogli;)
I napisałam wszytsko ale musiałam sie gdzies pomylić bo nie przeszłam dalej, ale tonet i dobrze bo szczerze mówiąc to mi sie nie chce;]
Teraz szykuje sie konqrsik z niemcola...heh...tez sie zapisałam, a ja nie lubie niemca ale to sie wytnie;D
Na konkurs z infy tez prace zrobiłam i sie pani podobała tak więc loozik...moze jakaś szósteczka wpadnie????

Kurdem na stycznia nie wiem którego mam mapke afryki a jeszcze nie dawno zdawałam mape ameryk...buu...boje sie!!
Ale to i tak mi nie zepsuje mojego świetnego humorku...
W środe mam iść do Blandy nauczyć ją krokóff naszych układów.
W czwartek mam występy w budzie na jakimś czymś nawet nie wiem co to. A za dwa tygodnie na hali zbornej w Michałkowicach...eehh...podoba mi sie to...tak duzo występóff;)
;];]


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.12.2004 :: 10:07 :: aaf143.neoplus.adsl.tpnet.pl

koteczek

siemka fajny ten blog! zobacz może mojgo jest troche gorszy, ale tez warty obejrzenia www.koteczek1990.ziomek.us pozdrowionka
01.12.2004 :: 09:14 :: zaspa.multicon.pl

hetman

siemano cool blog
wejdx na mojego i zostaw ślad:P
http://hetman.talk.pl
29.11.2004 :: 08:13 :: asz163.neoplus.adsl.tpnet.pl

reporter

Witaj! Przepraszam, że tak długo nie zaglądałem... Obeicuję poprawę.

reporter

PS. Pozdrowionka ślę...
28.11.2004 :: 17:07 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

hej! sorcia że tak rzadko zaglądam ale nie mam czasu... pozdrawiam
27.11.2004 :: 21:54 :: bnu245.neoplus.adsl.tpnet.pl

bellaabla

ello moto
fajna strona
a wejdź do mnie

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl