05.11.2004 :: 16:41
Ale dzisiaj dostałam zarąbistego esa;D Normalnie tak sie śmiać zaczełam, że sie nie mówi...haha! Na tym halloween było spoko. 15 osób z klasy było przebranych... Nawet moje włoski rozczesałam...spox;] Miałam sprawdzian z bioli...dostałam 5;D Właśnie niedawno wróciłam z basenu...teraz bede chodzić co tydzień;] Nawet było fajnie... ******************************************************************** Czy wy wiecie ze "...miłość uskrzydla, uczy latać...":> Ale mam dobry humorek;)Ale to tylko tak na marginesie;] PS. No ciekawe Blandzia jak to będzie...?;> ******************************************************************** I szczerze wcale jakoś mnie nie rusza fakt że jest weekend...;] Ale ten czas szybko mija...kurcze...to przecież aż nie możliwe ze juz 3 miesiąc chodzę do szkoły...przeciez jeszcze nie dawno były kolonie...wakacje...a teraz? Szkoła...;/;] ******************************************************************** Do Blandzi: * chciałabym, żeby było tak jak mówisz... * obiecuję, że nie będe zaz...... * ty równiez nie bądź bo naprawde nie masz o co być... * nie przejmuj sie dzieffcyno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! * wszystko będzie Good!!!!!!!!!!!!! ;];] ******************************************************************** Do samej siebie: * muszę przestać miec to głupie uczycie którem czasami mam w sobie! * przeczytać księgę rodzaju na rele;/;/;/ * zrobić 200 brzuszkóff za dziś i wczoraj * uwieżyć w siebie;]...DAM RADE!!!! ZABACZYCIE!!!! TO COŚ MI SIE UDA!!