I już jestem po urodzinach.
Wyszłam se tam na dwór. Była Marta, Klaudia, Matiz i Nico...przynajmniej mi sie nie nudziło. Troche się pośmialiśmy;)
Np. z tego co Marte pytała sie babka na bilansie 14latka...nie no ja padne zaraz...!! Hihihi...
W szkole zbierana jest makulatura i chcą ją późiej sprzedać i kupić nowy komp do sali informatycznej. A klasa która nazbiera najwięcej makulaturki to dostanie ileśtam kasy na koniec roku...My już mamy tego dość troszke (ja też dałam już: stare gazetki OK...zbierałam je jak miałam 9lat i jakos do teraz zostały mi jeszcze dwa segregatory tak więc dam to na tą zbiórke;))Jutro doniose następną porcję tym razem dziennikóff zachodnich a kiedy indziej Bravo i Bravo Girl;) Jakieś stare to po co mi...;];]
Jutro mam 7lakcji..;/
Na 8:00...pierwsza rela...pomińmy fakt ze trzy tygodnie temu mielismy miec sprawdzian ale babka zapomniała i ma wałka. Nikt jej przeciez przypomniać nie będzie;] My to mendy jesteśmy;];];]
Później angol z Dżej Di;). Następnie historia...napewno babka bedzie pytała;/ Costam umie wiec spoxik;] Później wf...no nie! Teraz mamy kosza na wf a ja tak koszykówki nie lubie ze cud ale oki.
Fiza...no nie!!!!!!!!!! Ja nie chce fizyki...jakoś tego wszystkiego nie kumam;/
No i matma...;];] Nawet spoxik. W tamtym roku nie lubiałam maty. A w tym roku lubie i jak narazie mam same piątki;]
I na końcu polski...ciekawe co będzie? Pewnie jak zwylke wielkie nudy....;/;/;]

PS. CZEMU WSZYSCY (PRAWIE) MYŚLĄ ŻE W POPRZEDNIEJ NOTCE CHODZI O ADAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????????????? JEJKU LUDZIE OPANUJCIE SIE OKI? JAK SIE CZEGOŚ INO DOWIECIE TO PÓŹNIEJ JAKIES BAJECZKI GADACIE..BAJKOPISARZE NORAMLNIE...BUUUU!!!
INO CZEKAM AZ JUTRO MU JESZCZE POWIECIE I NORMALNIE CHYBA WAS UDUSZE BO TO NIE CHODZI O NIEGO!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl