Do linkóff dodałam dział FOTKI MOJEGO ZESPOŁU...tam będą fotki z naszych wystepów i nie tylko...mam nadzieje ze sie wam spodoba. Na tym pierwszym zdjęciu ja jestem tą obok naszej trenerki. Nie jestem ta wysoką w ostatnim rzędzie ani ta co szpagat robi...jestem ta posrodku;)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
02.11.2004 :: 19:58 :: bnp245.neoplus.adsl.tpnet.pl

tomorow

uważam twojego bloga za wzór dla innych co sądzisz o współpracy ?? jeśli nie ja też bym nie chcała współpracować z takim beznadziejem .... jeśli zdecydujesz się to mój plan jest taki : podawaj mi jakieś interesujące teksty na komentach tomorow.talk.pl a ja je opublikuje - wzamian będe cię reklamować - ale mam tupet - prosze cię tylko nie odmawiaj - to ostatnie co mi zostało aby wzbódzić sobą zainteresowanie - cicha fanka tomorow
02.11.2004 :: 19:58 :: bnp245.neoplus.adsl.tpnet.pl

tomorow

uważam twojego bloga za wzór dla innych co sądzisz o współpracy ?? jeśli nie ja też bym nie chcała współpracować z takim beznadziejem .... jeśli zdecydujesz się to mój plan jest taki : podawaj mi jakieś interesujące teksty na komentach tomorow.talk.pl a ja je opublikuje - wzamian będe cię reklamować - ale mam tupet - prosze cię tylko nie odmawiaj - to ostatnie co mi zostało aby wzbódzić sobą zainteresowanie - cicha fanka tomorow
02.11.2004 :: 17:50 :: 81.219.100.3

hetman

cool blogasek
wpadnij czasami do mnie
http://hetman.talk.pl

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl