21.10.2004 :: 21:03
Ello! Dzisiaj dzionek był bardzo spoxik;) Najpierw miałam dwie lekcje- religie i angol. Luzy były...na reli jak na reli a na angolu nakusiłyśmy faceta na jakieś zabawy żeby nam zrobił;) Zgodził siem...i tak po angielskim szliśmy z prawie całą klasą do kina Helios w Katowicach. Na tą akademie filmową o której wcześniej przypominałam... Było nawet good. Szczerze mówiąc to lepiej było w autokarze niż w kinie ale spoko. (w kinie bedzie fajny jak poleci jakiś film którego ja nie widziałam a dzisiaj leciał Shrek2). Wtajemniczeni wiedza o co mi chodzi z tym autobusem;) A szczególnie w drodze powrotnej. O Boshe....;/;/ Jutro mam fize i kartkówkę...;/ uczyłam siem tak wiec loozki, ale i tak siem troche boje;] Na 3 godzinie lekcyjnej mamy pasowanie na gimnazjaliste... ja mam mówić taką kwestie: dziś świadomi, że życie nie jest jak z reklamy, my gimnazjaliści ślubowanie składamy... Prościutkie tylko, że ja napewno treme bede miała;( No, ale jak już bedzie po lekcjach to czeka mnie bardzo miła rzecz a mianowice...DYSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nareszcie;] Ciekawe jak bedzie...hyymmm....mam nadzieje ze fajnie;] Na dzisiaj już koncze z opisywaniem i dodam kilka wierszykóff... POZDRO FOR WSZYSTKICH;]