13.10.2004 :: 22:22
38 najczęstszych tekstów naszych rodzicóff: 1.Zrozumiesz to dziecko, jak będziesz w moim wieku... 2.Jeszcze mi kiedyś za to podziękujesz..... .... 3.Córeczko, przeciez wiesz, że robie to bo cie kocham:D 4.Tata i ja sądziliśmy, żee jestes rozsądniejsza. 5.Czy będą tam jacyś chłopcy?? 6.Pamietaj dla mnie bedziesz zawsze maleńką córeczką/maleńkim synkiem. 7.Nie rozmawiaj ze mna takim tonem! 8.Z kim rozmawisz przez telefon?? 9.Ty sobie wyobrażasz ze ja z ojcem mamy fabryke pieniedzy?? 10.Zrobisz tak jak ci powiedzieliśmy... ... 11.Natychmiast idź spać! 12.Włóż czapke na głowe bo na dworze jest mróz..... 13.Ja w twoim wieku nie byłam taka rozpieszczona! 14.Za moich czasów było inaczej! 15.Twój pokój wyglada jak chlew! 16.Zobaczysz jak to bedzie gdy bedziesz miec wlasne dzieci 17.Kochanie przeciez wiem ze stac cie na wiecej 18.Zaufaj mi to tylko i wylacznie dla twojego dobra...... 19.Chcesz zebym ci przypomnial kto tu rzadzi?? 20.Masz byc punktualnie inaczek czeka cie kara 21.Chyba niezamierzasz wyjsc w takim stroju 22.Jesli bedziesz siedziec calymi dniami przed telwizorem albo komputerem oslepniesz 23.Ile zaplacilas za te koszmarna sukienke?? 24.Gdzie sa pieniadze ktore mialas sobie odlozyc?? 25.Moja panno najpierw odrabia sie lekcje..... 26.Pogadamy za 20 lat...... 27.Kochanie ja wiem lepiej jestem twoja matka!!!! 28.Nawet o tym nie mysl!!!!!! 29.Natychmiast przestan 30.I ty to nazywasz muzyka?? 31.Nie mam zamiaru z toba dyskutowac 32.To ja cie urodzilam a ty mi sie tak odplacasz?? 33.Musisz zjesc wszystko co masz na talerzu...... 34.Nie garb sie i siedz prosto...... 35.Jak dojedziesz od razu zadzown do nas 36.No i prosze a nie mowilam?? 37.Jak smiesz sie odzywac do rodzicow w ten sposob!!!!!!!!!!? ????? 38. I ZEBY MI TO BYLO OSTATNI RAZ!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!