Hejo!
Dzisiaj w sql było nawet gicior;D
Piersza lekcja to polski. Babka jak zwykle spóźniła sie o jakieś 10min bo robiła sobie kaffke...;/;/. Później gadaliśmy o tym czy pójdziemy na tą akademie filmową. Większość pójdzie (w tym ja;D)...czyli pójdziemy. To jest raz w miesiącu na jakiś filmik za 10zł...do kina Helios w Katosach;)
Jezu...jaki Sergiusz jest debilny...normalnie wiekszego zrytego mamuta nie ma;] Siedział dzisiaj w ławce z Gawronem i sie popychali...i ten spadł dwa razy pod rząd w krzesła na ziemie;/;/ na szczęście babki nie było;]
Na angolu facet dupił smuty...jakiś tekścik, którego nie ma w książce(w starym snapshocie)...ja i tak go nie słuchałam tylko se tam cosik oglądałam...no bo po co słuchać jak sie wszystko kapuje z tego co on tłumaczy czyż nie?;>
Na chemi było to karaoke;]
Niektórzy naprawde fafnie śpiewali...szczególnie numerek 303 i 808(wtajemniczeni wiedzą kto to był)
Ja głosowałam na 808 bo to w końcu moja koleżanka z kółka;d
Na początku zanim sie to jeszcze wszystko zaczęło (te śpiewanie) to braka tańczył taki ładny Kuba i Ważny...znam go z kolonii (byłam z nim na koloniach jakieś...3 razy o ile dobrze pamietam)
Faktycznie pasuje do niego jego nazwisko. Zgrywa takiego ważniaka ale git z tym. Kiedyś on podobał sie Foltinkowej...(hahaha)
Aha! I dowiedziałam sie ze oni najprawdopodobniej będą z nami na wystepny jeździć;d;d;d Ale fafnie;]
Później była świetla...pogadałam se z dziewczynami...zrobiłam zadanko z gegry;/;]
No i W-F...wynosiłyśmy stoliki z sali gimnastycznej...(MY a chłopaki se poszli jush do domku...buuuu...to ponć my jesteśmy słoba płeć no nie?)...hahaha...coś mi sie przypomniało!...
jak w pierwszej klasie podstawówki siłowałam się z chłopakami;]...pamiętam, że wygrałam z Kubą (hahaha)
W ogóle jakoś wolałam być z chłopakami niż z dziewczynami...tak jakoś poprostu. Teraz też tak często sie zdaża...poprostu dzieffczyny se gdzieś idą to ja ich nie bede goniła przecież;]
Oj, ale sie rozpisałam...;];]
Aha...Dzieki Blandzia, że uważasz że jestem najfajniejszą dziewczyną w klasie...ale według mnie są jeszcze inne fajne osóbki;D;D;D
Dobra to już koniec opisów na dziś!!! Papapa;*;*;*
Pozdróffki for:
* wszystkich;];]



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:

Info:
- Design by Michelle-
Content by {Gosiak}

 

 


Księga


Powered by
talk.pl