04.10.2004 :: 15:57
Ojejku...ale zajob dzisiaj w szkole był;/;/ No to może od początku;] Na pierwszej godzinie był Niemcol;(...kartkóweczka oczywiście;/ z godzinek, odmiany czasownika(czy czegoś tam) i słówek...niby napisałam wszystko, ale nie wiem czy dobrze... Później był angol...kartkóweczka...juz 4 w tym roku szkolnym;/ Jak narazie z wszystkich miałam 5 ale git;] Nastepnie gegra...pytała z mapy. Minęła mnie naszczęście;] czyli mam jeszcze cały tydzień na douczenie sie tego i tamtego... Z polaka babka zapomniała dyktand, ale je sprawidziła. Z testu kompetencyjnego z polskiego nasza klasa wypadła najlepiej z wszystkich 1 klas gimnazjum;] Na hiście podała nam zagadnienia do sprawdzianu i jak zwykle przynudzała;] Z maty pani oddawala sprawdziany...dostałam 5...nie wiem jakim cudem ale dobrze;];];];];];];];];] Jutro mamy (dzieffczyny) na 9:45... jest WOS więc trza by uzupełnić prasówkę...;/;/ I nie umiem zrobić zady z infy...;( bbbuuuu........jak ktoś to umie niech mi na gygy napisze;] Na sam koniec tej notki oczywiście pozdróffka dla... - oczywiście ludkóf z mojej klasy a szczególnie dla Blandy - wszystkich chorych...heh...(zawstydzona) - babiszona korniszona z Kotlarza 15b - i systkich pozostałych;] * zdjątko pochodzi z blogu http://blog.tenbit.pl/julia_bell