01.10.2004 :: 16:15
No to piszem tą notkę... jak narazie nie wiem co napisać... może...SYSKIM CHŁOPCYKĄ Z OKAZJI SPÓŹNIONEGO ŚWIĘTA SYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ;*;*;*;* Wczoraj robiłyśmy im takie różne głupoty...coś trzeba było wymyśleć;] Kupiłyśmy im stringi damskie;] A oni już myśleli, że nic im nie zrobimy bo słyszałam jak na hiście mówili ze..."Jesteśmy pipy i nic nam tez nie zrobią" a tu zdziwko... Ogólnie było śmiesznie...normalnie fafne mam kasetki w domq...czyż nie? ;> Nie no już ich nie słucham... W szkole spoxior...chyba se muszem nowy tipex kupić...haha Jaja lecą...dzisiaj na bioli dowiedziałam się, że zwierzęta lądowe oddychają NOSEM...no bo tak właśnie napisał Nico na teście kompetencyjnym;] Aż się popłakałam ze śmiechu...seryjnie... z resztą mi tak dużo do płaczu nie brakuje w różnych sytuacjach... oczywiście nie w takich gdy ktoś mi coś złego powie lub walnie. Nie, nie...na to jestem dość wytrzymała;] Mamy sponsora! Jupi...nareszcie...nowiutkie pompony a nie jakieś graty z odpadającymi raczkami...;];] Naszym sponsorem jest IMPULS SIEMIANOWICE...czy jak to tam sie pisze...wiecie ja o nodze zbytnio nie wiem...;/ choć lubiem meczyki se oglądać...cóż z tego jak i tak nic z tego nie kapujem...;( Jak ja lubiem wierszyki....aahhh;]